Sněm místní organizace hnutí ANO Hustopeče

Sešli jsme se společně 14. ledna. Zvolili nového revizora, kandidáty do krajských voleb a delegáty na krajský sněm. Seznámili jsme se s činností za rok 2015 a naplánovali naše další aktivity pro Hustopeče.

Jako každoročně se v lednu pořádal sněm hustopečské organizace hnutí ANO. Sešlo se 5 z 6 členů hustopečské organizace. V přátelské atmosféře jsme prodiskutovali hustopečské problémy a priority. Probrali jsme naši činnost v roce 2015 a plán naší další činnosti pro naše město v roce 2016. Jako na každé správné schůzi nechyběly ani chlebíčky.

Čekali nás ale i nějaké oficiality. Novým revizorem byl zvolen Ing. Stanislav Ivičič. Jelikož se nám již blíží krajské volby, nominovali jsme na krajskou kandidátku Richarda Homolu a Kamila Konečného. Dále jsme nominovali delegáty Sněmu jihomoravské krajské organizace ANO.

Do budoucna nás čeká oblastní sněm v Břeclavi, kde se setkáme s primátorem města Brna, Petrem Vokřálem a v Brně krajský sněm s Andrejem Babišem. Dále bychom se v Hustopečích měli v březnu sejít s ministrem dopravy Danem Ťokem. Chtěli bychom s ním probrat rekonstrukci protihlukové stěny u dálnice a předat mu petici občanů. Těšíme se na setkání s těmito zajímavými lidmi.

Kamil Konečný, předseda místní organizace hnutí ANO 

16. 1. 2016